Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Монтаж пінобетонних блоків. Переваги та застосування пінобетону.

Пінобетон - характеристики та переваги, монтаж пінобетонних блоків.Переваги та застосування пінобетону. монтаж пінобетонних блоків.

Донедавна вибір будматеріалів для зведення приватної будівлі обмежувався, в основному, цеглою або деревом. Сьогодні до них приєдналися піноблоки.

Піноблоки є екологічно чистим будівельним матеріалом, як для людини, так і для навколишнього середовища, оскільки вони не містять та не виділяють токсичних речовин.
Основні складові піноблоків - цемент, пісок , вода та піноутворювач - найголовніший компонент, який забезпечує в бетоні потрібну кількість повітря, значно зменьшує його вагу, та власне, і робить бетон пінобетоном.

На піноблоки практично не впливають дії температурних перепадів, атмосферних опадів і часу, тому вони є матеріалом на століття. Також вони не схильні до гниття і по міцності нічим не гірше каменю.

Пінобетон - це відносно новий для нас матеріал, що застосовується як при будівництві котеджів , так і багатоповерхівок.  

Монтаж пінобетонних блоків використовують у будівництві найрізноманітніших об'єктів, а також для реконструкції старих будівель. Для укладання піноблоків розроблено спеціальні види "теплого" клею, що унеможливлює виникнення так званих "мостків холоду" між рядами та окремими блоками.

 

У порівнянні з класичними будматеріалами, пінобетонні блоки мають ряд значних переваг:

1. Відмінну теплоізоляцію (завдяки комірчастій структурі і насиченості повітрям, піноблоки мають малу теплопровідність). Піноблоки по теплових характеристиках перевершують рядову цеглу  в 3,5 рази. Будинок, який побудований з пінобетонних блоків , ідеально зберігає взимку тепло , а влітку в такому будинку не жарко. Стіни з цього матеріалу «дихають» , забезпечуючи таким чином природну  вентиляцію помешкання.

2. Екологічну та протипожежну безпечність. Пінобетонний блок має високу протипожежну стійкість , це робить його привабливим при зведенні вогнестійких конструкцій. Якщо інтенсивно впливати на нього відкритим вогнем , він не розщеплюється і не горить. Крім того , у цього блоку відсутні шкідливі виділення при нагріванні - він абсолютно нетоксичний.

3. Звукоізоляцію (акустичні властивості пінобетону характеризуються відмінними параметрами звукопоглинання ). Він часто застосовується як звукоізоляційний, звукопоглинаючий шар для плит з конструкційного бетону.

4. Довговічність. Піноблок є довговічним матеріалом , його міцність і теплоізоляційні показники з часом тільки поліпшуються.

5. Паропроникність. Піноблок має відмінну паропроникність , завдяки цьому в будинках з піноблоків вільно дихається. Подібні будівлі не потребують примусової вентиляції.

 

Якщо Вам потрібно виконати будь-які роботи з монтажу пінобетонних блоків, наші майстри завжди готові надати професійну допомогу. Телефонуйте!

 

на головнуОбновлен 18 авг 2016. Создан 12 сен 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса