Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Виготовлення меблів на замовлення. Мебляр Юрій Наконечний.

Дизайн меблів. Індивідуальне виготовлення меблів на замовлення згідно ексклюзивних проектів кліента.Виготовлення меблів на замовлення згідно ексклюзивних проектів клієнта, з урахуванням всіх потреб і планування приміщень. Ви отримуєте роботу, виконану за унікальним ескізом.Індивідуальне виготовлення меблів передбачає пряму реалізацію товару без торгових надбавок - а це означає, що ви економите час і гроші, замовляючи меблі у нас, при цьому маючи індивідуальний дизайн меблів.

 

Фото виконаних робіт.

 

Ціна меблів на замовлення - складові чинники.
Оскільки кожний виріб виготовляється за індивідуальним дизайн-проектом, його вартість залежить від декількох факторів:

- кількості матеріалів,

- комплектації секцій,

- складності механізмів,
- кількості використовуваної вбудованої техніки,

- аксесуарів.
У кожному конкретному випадку зробити точний підрахунок ціни можна тільки після складання дизайн-проекту. Майстер-мебляр організовує вимір приміщення, після чого розробить дизайн-проект, в якому будуть враховані всі Ваші побажання щодо дизайну меблів, складена специфікація, і вказана вартість замовлених Вами меблів.

Вартість погонного метра.

При покупці кухонного гарнітура ви напевно стикалися з таким поняттям, як «вартість погонного метра». Цей термін використовується продавцями меблів для спрощення роботи з клієнтами. При відповіді на ваше запитання про вартість кухні вам можуть назвати точну цифру, наприклад, 1500 грн за погонний метр. Проте пізніше, ви можете виявити, що ціна погонного метра меблів вище  зазначеної ціни в 1,5-2 рази.
Справа в тому, що в «базову вартість» погонного метра, як правило, входить вартість стандартних кухонних модулів, іноді сюди не включається вартість ручок, цоколів, стільниці, стінової панелі та інших кухонних елементів. Також варто мати на увазі, що різні елементи кухонних меблів при однакових розмірах мають і різну вартість. Наприклад, секція з одними дверцятами буде відрізнятися в ціні від секції з п'ятьма висувними ящиками, незважаючи на однакові розмірию. Тому при покупці кухонного гарнітура враховуйте, що «ціна за один метр погонний» є неточною одиницею виміру. В її основі лежить вартість конкретного дизайн-проекту.

Комплектуючі.
Загальна ціна меблів істотно залежить від ціни комплектуючих. Однак на них ми все-таки не рекомендуємо Вам економити, адже саме від якості комплектуючих залежить термін експлуатації кухонних меблів.

на головнуОбновлен 14 авг 2013. Создан 16 июн 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса