Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Пошиття штор та гардин. Декоратор Ярослава Кравчук.

Гардини та штори на замовлення, пошиття покривал, декоративних подушок.Пошиття штор та гардинВиготовлення штор на замовлення, пошиття гардин.

В сучасному світі штори мають два головних призначення - декорування приміщення та захист від сторонніх очей.  У різні часи пріоритети зазнавали змін, схиляючись від повністю функціонального їх призначення до обов'язкового елементу декору. Але те, що штори використовувалися завжди, це непорушна істина.

Широкий асортимент тканин дозволяє вирішити дизайн вашого приміщення в будь-якому стилістичному виконанні, яке б ви не обрали. Ми пропонуємо своїм кліентам широкий вибір матеріалів для пошиття гардин та  штор на  замовлення, а також карнізи і текстильний декор.

Наш досвідчений дизайнер допоможе вам визначитися, в якому стилістичному рішенні варто рухатися і підбере саме те, що ідеально підійде саме до Ваших вікон,  що органічно впишеться в інтер'єр вашого приміщення, а ще запропонує виготовлення покривал та декоративних подушок для спальної кімнати.

Пошиття штор та гардин на замовлення дозволяє підібрати найкращий варіант для будь-якого приміщення, не порушуючи стилістики інтер'єру кімнати чи будинку. Багатий вибір фасонів і тканин робить штори не тільки красивим, але і функціональним елементом інтер'єру будинку.

 

Послуги та етапи роботи:

   1. Заміри і огляд приміщення, виявлення потреб та обговорення ідей.

(Як правило для першого візиту-заміру привозяться деякі зразки тканин для приблизного уявлення їх в даному інтер’єрі, а також фото готових робіт).

Вартість - 80грн, які потім вираховуються з загальної ціни роботи.

 

   2. Підготовка пропозиції по оздобленню.

(Готується декілька ескізів та приблизний розрахунок проекту. Якщо з привезених зразків на замір ми визначились з конкретним матеріалом, то розрахунок буде більш конкретним. Якщо ні - приїдемо ще раз та привеземо максимум зразків, з яких сто відсотків виберуться потрібні).

 

   3. Обговорення варіантів та внесення змін. Запуск проекту на виготовлення.

 

   4. Монтаж карнізів та навішування штор (за бажанням замовника).

 

Вартість тканин від 100 грн./м.п.

 

Фотогалерея робіт Ярослави Кравчук.  


на головнуОбновлен 04 янв 2014. Создан 17 мар 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса