Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Запрошуємо до співробітництва бригади та майстрів
 Запрошуємо до співробітництва продавців та виробників будматеріалів.Пропонуємо співробітництво на постійній основі (надання невеличких додаткових замовлень) досвідченим майстрам (плиточникам, штукатурам, мулярам), всім майстрам, які спеціалізуються на виконанні оздоблювальних робіт квартир, котеджів, магазинів, офісів.  

 

Від нас - періодичні замовлення на невеликі за обсягом оздоблювальні роботи (штукатурка, малярка, гіпсокартон, плитка, відкоси, шпалери тощо). Від вас - досвід роботи за викликом, відповідальність, неконфліктність, комунікабельність, мобильність, тверезий образ життя, професійні навички та досвід роботи за профілем, наявність відповідного інструмента. Пріоритет - киянам, які спеціалізуються саме в цьому сегменті ремонтних робіт.


Шановні майстри! Якщо вас зацікавила ця пропозиція, і ви відповідаєте нашим вимогам, адаптуйте під себя будь-яку персональну сторінку майстра на сайті, або в довільній формі складіть опис своїх професійних талантів, навичок та вмінь, і відправте нам для ознайомлення через форму Контакти. Набір майстрів обмежений, відбір претендентів відбувається на основі наданих анкет та співбесіди. У випадку виникнення додаткових питань або пропозицій, зв'яжіться з нами за допомогою форми зворотнього зв'язку, або зателефонуйте (розділ сайта Контакти).Обновлен 19 авг 2016. Создан 28 янв 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 5 мес назад
telemaster 20 июн 2017 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса