Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Електромонтажні роботи - важлива складова ремонту.

Виконання електромонтажних робіт: складання електромонтажних схем, заміна проводки, монтаж розеток та вимикачів, організація складних електротехнічних систем.Кожна людина, затіваючи ремонт свого житла, повинна усвідомлювати, наскільки важливою для подальшого комфорту та зручності проживання є безперебій

Електромонтажні роботи.Послуги електрика.

но працююча електромережа, адже заміна проводки, монтаж або перенесення розеток і вимикачів, розводка проводу на світильники - вельми клопітка справа, після якої новий косметичний ремонт буде просто неминучий.

 

Тому краще не чекати, коли вона вийде з ладу, а скористатися ситуацією поточного ремонту для вирішення всіх питань, пов'язаних з повною, або частковою заміною, зміною монтажних схем проводки.

 

Отже, першим етапом будь-якого ремонту повинні стати електромонтажні роботи - після складання електромонтажних схем, в стінах, якщо є необхідність, свердлять отвори під монтажні коробки, в яких згодом буде виконана монтаж розетки, або вимикача, а також робляться штроби - канавки для укладання електропроводів.

 

Людині, яка не має досвіду і знань для виконання електромонтажних робіт, не слід братися за них самостійно. Звичайно, послуги електрика коштують грошей, але економія на оплаті праці спеціалістів може вилитися в досить солідні непередбачені витрати, не кажучи вже про загрозу пожежі, ураження струмом, прямий ризик для життя людей.

 

Останнім часом стало модним організовувати в своїх будинках і квартирах керування освітленням, приладами, мікрокліматом, що надає зовсім новий рівень комфорту для мешканців такого житлового простору. Організація складних електротехнічних систем, що відносяться до категорії «Розумний будинок», вимагає від виконавця високої кваліфікації, спеціальних знань і досвіду. Наші майстри - електрики володіють необхідним набором навичок для проведення найскладніших видів електромонтажних робіт, і завжди готові Вам допомогти. Дивіться анкети наших електриків, вибирайте "свого" майстра!

на головнуОбновлен 18 авг 2016. Создан 05 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса