Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Як встановити теплі відносини з системою опалення?

Сантехнічні послуги. Монтаж системи опалення. Тут ви знайдете подробиці, які не варто пропускати!Теплий домашній затишок - так говорять про будинок, в якому комфортно жити. Добре, якщо ці слова підкріплені надійною системою опалення.

 

Рідинна або гідравлічна система опалення являє собою замкнуту схему, в якій генератор тепла (або опалювальний котел) нагріває воду, що тече по трубах. Вода (або теплоносій) віддає тепло через радіатори в навколишній простір приміщення, охолоджується і знову надходить у котел.

 

Все просто, але є і певні тонкощі. Що таке якісний монтаж системи опалення? Тут маються на увазі розширені можливості замкнутого контуру. Бажано, щоб комфортна температура в будинку підтримувалася при максимально низькій температурі теплоносія. Професійні сантехнічні послуги - це те, від чого буде залежати не тільки надійність всієї системи, але і Ваші майбутні витрати.

 

Примусова і природна системи опалення.

 

Монтаж системи опалення може бути проведений з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. У першому випадку вода по трубах рухається за рахунок різниці щільності гарячої та холодної води. Така схема регулюється вручну, але на її обслуговування витрачається більше палива.

 

Примусову циркуляцію забезпечує насос. Теплом у такому циклі можна управляти, встановлюючи і підтримуючи в автоматичному режимі температуру в кожній кімнаті.

 

Увага! Підключення бойлера.

 

Підключення бойлера до опалювального котла має низку нюансів. Головна умова - бойлер не повинен навантажувати систему, інакше можуть виникнути проблеми з опаленням. Крім того, можна організувати підключення бойлера таким чином, щоб у літній період він працював від ТЕНа, а не від опалювального котла. Така комбінована схема істотно скорочує майбутні витрати.

 

Подробиці, які не варто пропускати.

 

Необхідно звертати увагу на теплообмін. В даний час в якості теплообмінників широко використовуються різні типи радіаторів: стальні, алюмінієві, мідні, біметалічні, чавунні. На відміну від чавунних радіаторів, нові матеріали мають кращу тепловіддачу і здатні легко витримувати високий (до 16 атм. для алюмінієвих радіаторів) тиск. Крім того, вони більш довговічні, а якість поверхні дає можливість використовувати їх не тільки як нагрівальні прилади, але і як розкішні елементи дизайну.

 

Вибір труб впливає на вартість і визначає надійність роботи всієї системи. Сполучні магістралі можуть бути поліпропіленові, мідні, металопластикові, з чорної або нержавіючої сталі. Досягти розумного балансу між довговічністю (у мідних експлуатація розрахована на 80 років) і ціною - це задача, з якою впораються тільки фахівці.

 

Якісні сантехнічні послуги дозволять обійти підводні камені й організувати ефективну роботу системи опалення таким чином, щоб витрати на її подальше утримання і обслуговування не сильно зачіпали ваш бюджет.

 

на головнуОбновлен 14 авг 2013. Создан 01 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса