Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

"Чоловік на годину" - порядок назавжди.

Послуга "Чоловік на Годину": дрібні роботи по дому, косметичний ремонт та інші роботи домашнього майстра.На жаль, статус заміжньої жінки не позбавляє від побутових неприємностей: у будинку, час від часу, трапляються аварії, усунути які під силу тільки спеціалісту з набором необхідних інструментів та досвідом. Незаміжнім взагалі біда – будь-яка поломка швидко перетворюється у катастрофу та загрожує надовго вивести нервову систему з ладу. А ще є  поточний ремонт, який не дасть про себе забути, скільки не старайся.

 

Вихід з цієї непростої ситуації може легко знайти «Чоловік на годину». Хто ця дивовижна людина, яка здатна впоратись з будь-якою поломкою? Справжній домашній майстер з  досвідом і навичками, необхідним набором інструментів і неослабним бажанням ремонтувати та виправляти – сьогодні цю послугу можна замовити за досить помірну плату.

Чоловік на годину, дрібний побутовий ремонт, чоловіча допомога у домашньому господарстві.

 

Послуга «Чоловік на годину» - це аварійна служба і будь-який косметичний ремонт за доступними цінами,  при цьому час для візиту майстра ви можете обирати самостійно.

Викликаний вами фахівець  допоможе вирішити будь-які побутові проблеми - від дрібних неприємностей до технічно - складних завдань:

 

Монтажні роботи:  установка полиць, навішування меблів, освітлювальних та побутових приладів.

Послуги електрика: заміна, перенесення розеток, вимикачів, ремонт бра, світильників.

Сантехнічні роботи: усунення засмічень, заміна прокладок, кранів та змішувачів, ремонт сантехніки, установка посудомийної або пральної машини.

• Допомога при переїзді, складання або перестановка меблів і багато іншого.


Це надійно, зручно, швидко, а головне - зовсім недорого.

 

"Чоловік на годину" допоможе все відремонтувати, навести лад у вашому будинку.

Прийшов час робити поточний  косметичний ремонт, а перспектива шукати робітників за об’явами та отримувати цілу купу проблем змушує відкладати справу у довгий ящик? Вам потрібен майстер,  від якого не буде боліти голова. Послуга «Чоловік на годину» - це кваліфіковані фахівці,  які виконають необхідну роботу з повною відповідальністю за результат.

 

Майстер-універсал прийде у призначений час, оцінить ситуацію, проведе необхідні підготовчі, будівельні та малярні роботи  у суворій відповідності з технологією, використовуючи професійні матеріали та інструменти. І при цьому він буде працювати без перекурів, нервів, шуму, сміття та пилу. Ви отримаєте чисту відремонтовану квартиру настільки швидко, наскільки це взагалі можливо здійснити.

 

Якщо Вам потрібно:

Навісити дзеркало у ванній, прибити поличку, повісити панно або картину, повісити килим, сушарку у кухні, встановити нову люстру.

• Замінити лінолеум, прибити плінтус, укласти паркетну дошку або ламінат.

• Встановити фіксатор дверцят або замінити старий дзвінок у квартирі.

• Встановити, демонтувати, відремонтувати внутрішні або вхідні двері.

• Зібрати нові, відремонтувати старі меблі.

• Винести будівельне сміття, розібрати хаотичну купу всякого - різного добра в коморі або на балконі, навести  лад в антресолях, тоді послуга «Чоловік на годину»- саме для Вас. 

 

на головнуОбновлен 14 авг 2013. Создан 29 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса