Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Рідкі шпалери – цікава новинка для оздоблювальних робіт.

Рідкі шпалери для оздоблювальних робот, декоративне оздоблення помешканьНа ринку будівельних матеріалів регулярно з'являються  нові, сучасні матеріали.  Одним з таких нововведень є рідкі шпалери. Цей оздоблювальний матеріал, з'явившись порівняно недавно, вже встиг завоювати безліч прихильників. Що ж цікавого є в новиму варіанті декоративного покриття стін?

Рідкі (або данські) шпалери – це суха будівельна суміш, до складу компонентів якої входять волокна натуральних матеріалів, переважно целюлоза або шерсть, клейова основа і фарбник. За своїми властивостями рідкі шпалери перевершують традиційні паперові або вінілові, тому  знаходять все більш широке застосування в оздоблювальних роботах, як при капітальному, так і при частковому ремонті.

Рідкі шпалери, оздоблювальні роботиЧим відрізняються ці шпалери від свого класичного варіанту?
В першу чергу тим, що уміють практично ідеально приховувати вади поверхонь наших стін. У другу – екологічно чистий, «дихаючий»  матеріал, що складається з натуральних компонентів,  в третю – перед нанесенням їх  просто розводять певною кількістю води, по-четверте – надзвичайна легкість ремонту пошкодженої ділянки, вкритої цим унікальним варіантом  декоративного оздоблення  приміщень.

Важливо!При повторному розведенні рідких шпалер їх відтінок буде вже трохи іншим, тому, якщо планується декоративна обробка кімнати, то бажано виробляти зразу всю приготовану суміш, не залишаючі частину на тривале зберігання.


Рідкі шпалери є гнучкішими і пластичнішими, чим штукатурка, матеріалом, а порівняно зі шпалерами традиційними – набагато міцнішим та стійкішим до дії води, стрибків температури і вологості. Внаслідок того, що  компоненти «данських» шпалер мають нейтральний електричний заряд, вони не притягають пил, тобто, володіють  антистатичними властивостями, що є досить позитивним  для здоров'я, особливо для дітей. Завдяки відмінній світлостійкості цей вид шпалер практично не вигоряє. А ще у них дуже хороші протипожежні показники.

Експлуатаційні та монтажні властивості рідких шпалер, відповідно, визначають і область їх застосування. Там, де оздоблювальні роботи стикаються з усадками будівлі, нерівними стінами з великою кількістю кутів, де недопустимі шви, а від настінного покриття вимагається гігроскопічність та здатність «дихати» – там знаходить своє застосування  цей оригінальний оздоблювальний матеріал.


Рідкі шпалери, декоративне оздоблення.Рідкі шпалери можна з успіхом використовувати для декоративного оздоблення будь-яких приміщень, оскільки з приємної різноманітності  колірної палітри та  різних варіантів текстур зовсім не складно підібрати найоптимальніші для приміщення, що декорується, відтінки і текстуру. Наприклад, для офісу можна підібрати нейтральні однотонні кольори, а для спальної кімнати – ніжні пастельні відтінки.

Якщо потрібні розкішні, яскраві варіанти декору, то в цьому випадку можна використовувати варіанти шпалер з включеннями  золотих або шовкових ниток.

Після нанесення на поверхню, що декорується, утворюється приємне на дотик, з шорсткою

 фактурною поверхнею, м'яке і бархатисте,  таке, що не має швів декоративне покриття. Товщина шару суміші на виході – від 1 до 10 мм (залежно від стану стіни, в середньому, до 3мм).

Приємного Вам ремонту!

 

на головнуОбновлен 14 авг 2013. Создан 21 окт 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса