Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Послуги дизайнера (дизайн інтер"єра, декор інтер"єра помешкань).

Допомога дизайнера у створенні індивідуального стилю помешкання, створення дизайн-проекту, дизайн інтер"єра, декорування.Послуги дизайнера, дизайн інтер'єра, декорування.

Дизайн інтер'єра - своєрідний синтез практичної майстерності та мистецтва, що використовується для створення атмосфери комфорту та зручності у помешканні, найоптимальнішого середовища для праці і відпочинку.


Для створення такого середовища необхідно володіти основами стилістики, композиції, дизайну, кольору та кольорових композицій, розбиратись в особливостях компонування предметів інтер'єру, і володіти ще масою найрізноманітніших знань. 


Але в стрімкому потоці сучасного життя далеко не кожний має можливість оволодіти всіма нюансами та тонкощами роботи професійного майстра. Тому допомогу дизайнера у створенні завершеного та досконалого декора інтер'єру важко переоцінити. Досвідчений майстер допоможе організувати Ваш життєвий простір таким чином, що житло буде відрізнятися не лише вишуканістю та елегантністю, а ще й ергономікою, багатофункціональністю. Скориставшись послугами дизайнера, Ви зможете створити яскравий, колоритний декор інтер'єру, правильно розставити акценти, підкреслити унікальність та неповторність Вашого дому.


Отже, що таке послуги дизайнера? Це розробка Вашого індивідуального стилю, дизайну інтер'єру помешкання, який буде втілений у життя під час ремонту, оздоблення та облаштування.

 

Персональні сторінки дизайнерів:

 

Ландшафтний дизайн. Віталій Остапенко, проекти під ключ.

(складання эскізного проекту, розробка та візуалізація генерального плану, підготовка проектної документації, виконання робіт під ключ)

 

Дизайнер Тетяна Бас

(дизайн-проект, підбір оздоблювальних матеріалів, меблів та аксесуарів, авторський нагляд і декорування)

 

Пошиття штор. Декоратор Ярослава Кравчук

(виготовлення гардин, пошиття штор на замовлення, професійне декорування вікон, виготовлення покривал та декоративних подушок)

 

Розпис стін, ручне ліплення. Декоратор Юлія Миргородська

(надання послуг по художньому розпису стелі та стін, орнамент, ручне ліплення,  тематика - на замовлення)

 

 

на головнуОбновлен 21 мар 2014. Создан 21 мар 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса