Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Столярні роботи, професійна робота з деревом.

Столярні роботи будь-якої складності, всі види робіт по дереву (двері, вікна, підлогові покриття, сауни, сходи, столи, вагонка, альтанки, меблі з дерева).Столярні роботи, роботи по дереву.

Дерево - будівельний матеріал, відомий людству з найдавніших часів, дарований самою природою, екологічно чистий, легко піддається обробці, дивно красивий і практичний. Тому не викликає подиву той факт, що саме деревина є одним з найпоширеніших матеріалів у будинку сучасної людини, не дивлячись на велику кількість штучних замінників.

Столярні роботи - найбільш естетичний момент в процесі благоустрою. В залежності від використовуваного виду деревини, роботи по дереву поділяються на дві категорії: червонодеревинні (з твердих порід листяних дерев) і білодеревинні (з м'яких листяних порід).

 

Помилковою є думка, що столярні роботи пов'язані тільки з різьбленням по дереву або створенням меблів. Ці види робіт по дереву - всього лише мала частина професії столяра. Насправді, столярні роботи - це двері, вікна, паркет, сауни, сходи, столи, вагонка, альтанки і сходові огородження ... Іншими словами - дерев'яні вироби можна зустріти  практично в кожному будинку. Будь-який матеріал має свої тонкощі і особливості, деревина - не виключення з правил. Але робота, зроблена з душею, за всіма правилами столярного мистецтва, буде радувати господарів та гостей довгі роки.

 

Наші майстри, які мають великий досвід в області роботи по дереву, готові надати вам високоякісні послуги. Хочете побачити в своєму будинку двері, виготовлені за індивідуальним проектом? - Будь ласка! Мрієте про різьблені перила для сходів на дачу? - Немає проблем! Вибирайте Вашого майстра!

 

Персональні сторінки майстрів:

 

Майстер Володимир Маркушин (встановлення  дверей)

 

Майстер  Олексій Петренко (облаштування покриттів для підлоги)

 

ФОП Шошин  (столярні вироби будь-якої складності, меблі з дерева на замовлення)

 

на головнуОбновлен 23 июн 2013. Создан 19 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса