Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Послуги електрика

Всі види електромонтахних робіт, складання та облаштування складних електромонтажних схем, якість проведення робіт, гарантія.Послуги електрика

Послуги електрика - невід'ємна складова майже кожного ремонту. Після складання електромонтажних схем, в стінах, якщо є необхідність, свердлять отвори під монтажні коробки, в яких пізніше будуть вмонтовані розетки чи вимикачі, а також робляться штроби - монтажні канавки для укладання електричних дротів.

 

Людині, яка не має досвіду та знань для виконання електромонтажних робіт, не слід братись за них самостійно. Звичайно, послуги электрика коштують грошей, але економія на оплаті роботи спеціалістів може вилитись у досить солідні непередбачувані витрати в найближчому майбутньому, не говорячи  про загрозу виникнення пожежі чи ураження  струмом, прямий ризик для життя людей.

 

Останнім часом у будинках та квартирах влаштовують системи управління освітленням ,  побутовими приладами , мікроклиматом, що є абсолютно новим рівнем комфорту для мешканців такого житлового простору. Організация складних електротехнічних систем, що відносяться до категорії  «Розумний дім», потребує від виконавця високої кваліфикації, спеціальних знань та досвіду. Наші майстри-електрики володіють необхідними навичками для проведення найскладніших видів електромонтажних робіт, і завжди готові до роботи.

Проглядайте анкети наших електриків, вибирайте "свого" майстра!


Персональні сторінки майстрів:


Майстер Олександр Музика
(
послуги електрика: електромонтажні роботи, встановлення та підключення побутової техніки, демонтаж старої проводки з наступною заміною на нову, установка щитів та автоматів)

 

на головнуОбновлен 23 июн 2013. Создан 19 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса