Вітаємо Вас на сайті ремонту та послуг 'ВАШ МАЙСТЕР'!


☎(067)148-49-82, ☎(066)157-52-04

 

Сантехнічні роботи (встановлення лічильників, установка ванни, монтаж котлів).

Різні види сантехнічних робіт: демонтаж, установка ванни, біде, встановлення лічильників, унітазів, посудомийних та пральних машин, монтаж котлів.Персональні сторінки наших майстрів:


Сантехнік Олександр Михайлицький

(різні види сантехнічних робіт: установка ванни, біде, лічильників, монтаж котлів)

 

 

Сантехнік Петро Купрєєв

(встановлення лічильників, підключення бойлера, установка унітазу, посудомийної машини) 

Сантехнічні роботи: установка ванни,встановлення лічильників.

 

 

Чимало наших чоловіків послугами сантехніка не користуються з принципу, щиро вважаючи, що полагодити кран на кухні, підкрутити протікаючий радіатор опалення чи привести до тями зливний бачок унітаза - це життєвий обовя'зок справжнього чоловіка, і така робота йому цілком до снаги, а жінки, якщо нема під рукою палко коханого чоловіка, звертається за допомогою до сусіда чи пересічного знайомого чоловічої статі.


Але, на жаль, досить часто така самодіяльність призводить до того, що через деякий час на вашому порозі з'являється скуйовджений та лютий сусід знизу, з ганчіркою, відром та нецензурними криками. Всі ці "потопи" трапляються тому, що навіть ремонт змішувачів (не кажучи вже про встановлення унітазу, чи умивальника, фільтрів для очищення води, монтаж бойлеров та іншоі сантехніки) не терпить дилетантства. Тут потрібен  професіоналізм!


А складні сантехнічні вироби (такі наприклад, як гидромасажні ванн та бокси) взагалі потребують особливих навичок та знань. І без послуг професіонала-сантехніка при їх встановленні та обслуговуванні ніяк не обійтись.


Наши мастри-сантехніки  якісно та максимально швидко виконають весь комплекс сантехнічних послуг: монтаж систем  водопостачання, каналізації, встановлення, ремонт сантехнічних вузлов і агрегатів, установку, обслуговування та ремонт різних систем опалення, насосного обладнання. А також із задоволенням та обсолютно безкоштовно нададуть вам таку цікаву послугу, як "душевна розмова з майстром".

 

 

на головнуОбновлен 23 июн 2013. Создан 03 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика Україна онлайн Погода в Києві Бесплатная раскрутка сайта
Позитивные новости
Дневник Феникса